Opinie o Nas

Sklep zoologiczny NASZEZOO

0,00 zł
Strona głównaRegulamin

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy   NASZEZOO, dostępny pod adresem www.naszezoo.com.pl, prowadzony jest przez firmę Iskra Łukasz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Cars-Diag Leśna Polana 2 Skarżysko Kamienna 26-110, wpisaną przez Prezydenta Miasta Krakowa do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ul. Os. Kolorowe 11A Kraków 31-940. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 663-170-18-15, Regon: 260425318.

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy NASZEZOO prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet oraz w sklepie stacjonarnym na os. Kolorowe 11A w Krakowie. Zamówienia są przyjmowane poprzez: 

- stronę internetową www.naszezoo.com.pl,

- pocztę elektroniczną sklep@naszezoo.com.pl,

- telefonicznie po nr telefonu 12 642 16 99 w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego,

- w siedzibie sklepu w godzinach jego otwarcia.

 2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie NASZEZOO są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Zamówienie towaru przez Klienta polega na wyborze odpowiednich artykułów, wyborze sposobu i adresu dostawy oraz sposobu płatności.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich oraz własnym transportem na terenie Krakowa (po godzinie 17 w nieparzyste dni tygodnia). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.
Przy wysyłce kurierskiej produktów szklanych lub mogących ulec uszkodzeniu sklep nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie produktu.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl (poierana jest prowizja 2% wartości transakcji) 

o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

o Kartą płatniczą przy odbiorze towaru na terenie Krakowa lub przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym.

7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, sklep zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem o czym informuje klienta do 1 dnia po złożeniu zamówienia.

8. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w sytuacji, gdy autentyczność zamówienia budzi poważne wątpliwości.

9. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest dostępność towaru w magazynie sklepu lub u dostawcy, w przeciwnym razie klient jest  informowany o zaistniałej sytuacji w terminie do 4 dni roboczych.

10. Przy standardowym zamówieniu maksymalny czas jaki upływa od momentu złożenia zamówienia do momentu dostarczenia do klienta wynosi od 2 do 5 dni roboczych. W szczególnych przypadkach okres ten może ulec wydłużeniu.
W przypadku, gdy w opisie produktu znajduje się fraza "Produkt na specjalne zamówienie" termin realizacji zamówienia może wynosić do 21 dni roboczych.

11. Przyjęcie zamówienia nie oznacza, że zostanie ono w pełni zrealizowane. Braki towarów w magazynie i/lub u dystrybutora i związane z tym wydłużenie czasu oczekiwania zostanie zgłoszone Klientowi i będzie mu przysługiwać prawo anulowania lub zmiana zamówienia.

12. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach Sklepu były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Wizerunki zamieszczone na stronie mają za zadanie przybliżyć wygląd oferowanych produktów i mogą różnić się w szczegółach od oryginałów(szczególnie kolory). Przeznaczenie produktów jest określone wyłącznie w instrukcjach obsługi i zastosowania.

13. Zamieszczone na stronach Sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (n.p. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta). Wszystkie ceny są podane z uwzględnieniem wszystkich podatków - tzw. ceny brutto.

14. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu oraz przeprowadzania i odwoływania promocji na stronach internetowych Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. O zmianie ceny klient jest niezwłocznie informowany. 

15. Sklep nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania towarów. Odpowiedzialność za szkody wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania urządzeń, obsługiwanych zgodnie z instrukcją, określają warunki gwarancji producenta, importera badź dystrybutora towaru.

16. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu  należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta.

17. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie. 

18. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać  na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. 

19. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

20. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 14 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach. 

21. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

Prawo odstąpienia od umowy

22. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu.  

W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do  przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta. Zwrot nie obejmuje kosztów przesyłek
W przypadku odstąpienia od umowy z winy klienta - nieodebranie przesyłki , wskazanie błędnego adresu dostarczenia przesyłki lub uszkodzenia przesyłki przy odbiorze sklep zwraca koszty zakupu produktów w przypadku gdy nie zostaly one uszkodzone. Zwrot następuje po zwrocie przesyłki przez przewoźnika do sklepu. Zwrot nie obejmuje kosztów przesyłki do kupującego oraz w przypadku doliczenia kosztu przesyłki zwrotnej zostaje on potrącony z kwoty należnej do zwrotu. 

Sklep dokonuje wymiany towaru jednorazowo. Przy wymianie towaru koszty przesyłek ponosi kupujący.

Wyłączenia prawa do odstąpienia od umowy

Zamówienia specjalne:
 
3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
[...]
4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.
 
Zgodnie z powyższym sklep nie przyjmuje zwrotów produktów na specjalne zamówienie klienta tj określających rozmiar, kształt, wielkość, wzór, kolor lub towarów nie występujących w ofercie sklepu,a które zostały sprowadzone na życzenie klienta.
Prawo do odstąpienia od umowy nie ma zastosowania również w przypadku produktów:
 • podatnych na szybkie zepsucie lub z krótką datą ważności
 • które nie nadają się do zwrotu z powodu ochrony zdrowia lub higieny lub których zabezpieczenie zostało zerwane po doręczeniu
 • które zostały nieodwracalnie zmieszane z innymi produktami już po doręczeniu
 • oznaczonych w opisie produktu jako "produkt na specjalne zamówienie" 
23. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. W przypadku widocznych śladów uszkodzenia paczki brak sporządzenia protokołu uszkodzenia lub przyjęcie paczki bez zastrzerzeń może mieć wpływ na uznanie ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
Roszczenia reklamacyjne dotyczące przesyłek rozpatrywane są w oparciu o Dz.U.2012.0.1173 t.j. - Ustawa z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe.
W przypadku zamówienia akwarium/zestawu akwariowego lub innych kruchych produktów, produkt należy w obecności kuriera rozpakować i sprawdzić stan produktu. Jest to jedyna możliwość uznania reklamacji. Czas realizacji postępowania reklamacyjnego wynosi 30 dni i jest rozpatrywane przez przewoźnika. 
 
24. Towary zakupione z wyprzedaży i promocji nie podlegają zwrotowi lub wymianie. Punkt nie dotyczy produktów , które klient otrzymał uszkodzone. 

25 . Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

26. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

27. Wysyłając formularz rejestracyjny Klient jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w nim zawartych w celu wykonywania czynności związanych z obsługą zamówień, których stroną jest Klient, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych", Dz.U. Nr 133, poz. 883.

28. Wszelkie dane osobowe podane przez Klienta nie będa udostępniane osobom trzecim zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych, o której mowa wyżej.

29. Sprzedawca zbiera automatycznie dane zawarte w plikach cookies podczas korzystania ze strony internetowej sklepu internetowego. Pliki cookies to dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Włączenie mechanizmu Cookies jest niezbędne do korzystania ze sklepu oraz koszyka sklepu i panelu klienta, gdyż na jego podstawie działa mechanizm sesji. Sklep zapisuje informacje w plikach Cookie dotyczących obszarów: id sesji, informacji o odwiedzinach sklepu. Dane gromadzone przy użyciu plików cookies mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika. Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie umożliwia umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, by blokować obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.

30. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie internetowej Sklepu. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

31 . Regulamin określa zasady zakupów w sklepie NASZEZOO. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

32. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres:

sklep@naszezoo.com.pl
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 

Szanowni Państwo odwiedzający naszą stronę internetową,

dziękujemy serdecznie za Państwa zaufanie!

Ochrona Państwa danych osobowych, prywatności, a także przestrzeganie Państwa praw w kwestii gromadzenia, przetwarzania i rozprzestrzeniania danych osobowych to najwyższe priorytety naszej firmy. Nasza polityka ochrony danych osobowych jest zgodna z niemiecką ustawą o ochronie danych osobowych (BDSG) oraz niemieckim prawem telemedialnym (TMG).

Gromadzenie i przetwarzanie Państwa danych 
W celu jak najlepszej realizacji Państwa zamówień, potrzebne są nam Państwa dane. Są one przez nas rejestrowane i przekazywane firmom, które współpracują z nami przy realizacji zamówień. W przypadku utraty dokumentów prosimy zwrócić się do naszego serwisu klienta. Chętnie prześlemy Państwu kopie dokumentów zamówienia. Przekazywanie Państwa danych nieupoważnionym osobom trzecim jest całkowicie wykluczone.


Współpracujemy również z firmami spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, które wspomagają nas w realizacji naszych zadań i przy obsłudze klientów. Są to na przykład firmy zajmujące się tworzeniem i tłumaczeniem opisów produktów, obsługą sklepu, tłumaczeniami, audytem rachunkowym i/lub kontrolą magazynów. Firmy te mają dostęp do danych klientów na tyle, na ile jest im to niezbędne do wykonania zleconych zadań. Gwarantujemy, że przekazywanie danych osobowych tym firmom jest zgodne z naszą polityką prywatności i z niemieckim prawem o ochronie danych osobowych. Zastosowanie ma umowa standardowa II UE. Są to standardowe klauzule umowne dotyczące przekazywania danych osobowych ze Wspólnoty Europejskiej do krajów trzecich, określone przez Komisję Europejską w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony.

Od czasu do czasu wysyłamy pocztą na podany przez Państwa adres różne reklamy i informacje dotyczące produktów. Mogą Państwo w każdym momencie zażądać zaprzestania rozpowszechniania i korzystania z udostępnionych nam danych osobowych w celach reklamowych. W tym celu prosimy o kontakt z naszym serwisem klienta poprzez Formularz kontaktowy.

W przypadku korzystania z aplikacji mobilnej naszezoo naszezoo , aplikacja będzie wymagać zgody na dostęp do kamery Państwa urządzenia. Po udzieleniu zgody, aplikacja nie będzie zapisywać ani zbierać informacji o Państwa plikach. Dostęp ten pozwala jej wyłącznie na odczytywanie kodów kreskowych. Aby wgrać zdjęcia z Państwa telefonu, aplikacja potrzebuje także dostępu do plików.

Zaufanie dzięki wysokim standardom bezpieczeństwa
Podczas transferu danych posługujemy się systemem bezpieczeństwa SSL (Secure Socket Layer) w połączeniu ze 128-bitowym szyfrem. Technika ta gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest stosowana np. przez banki w celu zapewnienia ochrony danych w bankowości elektronicznej. Wszystkie oferowane przez nas sposoby płatności są chronione przez zabezpieczenia o wyżej wymienionych standardach bezpieczeństwa. Państwa dane zostały przekazywane są w postaci kodu, co można rozpoznać dzięki symbolowi klucza lub zamka na dolnym pasku przeglądarki internetowej.

Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa danych przekazywanych w formularzach internetowych na naszej stronie, wykorzystujemy rozwiązanie reCAPTCHA firmy Google Inc. System ten umożliwia rozpoznanie czy dane zostały wprowadzone przez człowieka czy też jest to nadużycie spowodowane automatycznym skryptem. System reCAPTCHA opiera się na przekazanym adresie IP użytkownika lub innych danych wymaganych do przeprowadzenia procesu weryfikacji. Zgromadzone dane podlegają regulacjom prawnym Google dotyczącym ochrony danych. Dokładne informacje dotyczące ochrony danych osobowych przez firmę Google znajdziesz pod linkiem: https://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/.

 

Bezpiecznie z naszezoo naszezoo 
Nasza gwarancja bezpieczeństwa:

 • Nasze oprogramowanie, które oparte jest na standardzie Secure Socket Layer (SSL), koduje podczas zamówienia dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, dane bankowe i numer karty kredytowej. Szyfr SSL jest obsługiwany przez większość przeglądarek. Państwa dane są przekazywane na nasz serwer w postaci kodu nieczytelnego dla osób trzecich.
 • W trakcie całej naszej działalności nigdy nie doszło do szkód klientów firmy naszezoo naszezoo powstałych na skutek nielegalnego korzystania z informacji bankowych lub kart kredytowych. Jeżeli jednak w trakcie zakupów na naszej stronie miałaby miejsce taka sytuacja i powstałyby szkody finansowe, instytucje wydające karty kredytowe zazwyczaj rekompensują straty w przypadku każdej kwoty, która przekracza 200 PLN. Jeżeli Państwa bank odmówi rekompensaty szkód, nasza firma zobowiązuje się do jej pokrycia. Warunkiem jest jednak natychmiastowe zgłoszenie powstałej szkody bankowi lub instytucji wydającej kartę kredytową.

 

Wykorzystanie plików cookies i innych technologii 
Pliki cookies to alfanumeryczne znaki, które za pośrednictwem przeglądarki są przekazywane na twardy dysk komputera. Większość procesów w handlu e-commerce byłaby bez tej techniki niemożliwa do realizacji. Dzięki cookies możliwe jest na przykład tworzenie wirtualnego koszyka zakupów.

Po zalogowaniu się (loginem i hasłem) na naszej stronie tworzona jest tak zwana sesja cookies, dzięki której są Państwo identyfikowani w trakcie wizyty. Po wylogowaniu ze sklepu dane sesji cookies są automatycznie usuwane.

Podczas wizyty w sklepie naszezoo powstają także trwałe pliki cookies, które są zapisywane na twardym dysku komputera. Dzięki temu system zapamiętuje zawartość koszyka w trakcie zakupów i w przypadku następnej wizyty na naszej stronie. Służy to także uniknięciu nadużyć takich jak tworzenie podwójnych kont. Dzięki cookies zapamiętywane są także wyniki wyszukiwania, które umożliwiają szybkie podpowiedzi. Ponadto w naszym sklepie mobilnym cookies służą do tego, aby powitać Państwa na naszej stronie głównej, pokazać zamówienia złożone w ciągu ostatnich 7 dni oraz ich status. Umożliwiają również zapamiętanie loginu i hasła wpisywanych w pola rejestracji.

W przypadku korzystania z zewnętrznych banerów i linków do naszezoo , cookies identyfikują klienta, dzięki czemu może on skorzystać z promocji oraz ofert specjalnych z przypisanych do tych banerów i linków.

Trwałe pliki cookies nie zawierają żadnych danych osobowych. Imię, nazwisko, e-mail lub adres IP nie są zapisywane za ich pośrednictwem. Nie służą one tworzeniu indywidualnego profilu aktywności klienta.

Przy pomocy ustawień przeglądarki można dezaktywować zapisywanie plików cookies, ograniczyć je do określonych stron internetowych lub też zażądać powiadomień w przypadku wysyłania cookies. W każdym momencie można także usunąć pliki cookies z twardego dysku komputera. Prosimy jednak pamiętać, iż korzystanie z usług naszezoo może być częściowo lub całkowicie niemożliwe, jeśli niektóre z plików cookies będą zablokowane. Więcej informacji na temat ustawień plików cookies znaleźć można w tematach pomocy przeglądarki internetowej.

 

 

 

Akceptuję politykę cookies, a przez to gromadzenie i wykorzystywanie danych o zachowaniach konsumenckich. Wyrażam również zgodę na zachowanie plików cookies po zakończeniu sesji oraz na ich przywrócenie w czasie kolejnej wizyty w sklepie. Zgoda na wykorzystanie plików cookies może zostać odwołana ze skutkiem na przyszłość, poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.

 

  

Analizy internetowe

 

 • Google Analytics
  Nasza strona wykorzystuje Google Analytics, narzędzie do analiz internetowych Google Inc. („Google”). Google Analytics używa plików tekstowych cookies, zapisanych na twardym dysku komputera, do przeprowadzania analiz korzystania ze stron internetowych. Informacje generowane przez cookies są przekazywane na amerykański serwer Google i tam zapisywane. Dzięki aktywacji narzędzia IPAnonymisierung, adres IP w obrębie państw członkowskich Unii Europejskiej i państw, które wspólnie podpisały umowę o Europejskim Obszarze Gospodarczym jest skracany i dopiero w takiej formie przekazywany na serwer Google. Tylko w wyjątkowych przypadkach cały adres IP jest przekazywany na serwer Google i tam skracany. Gromadzone dane są wykorzystywane do analizy zachowań konsumenckich na stronach internetowych i tworzenia raportów o tych zachowaniach. Informacje o adresie IP nie są łączone z innymi danymi o użytkowniku zebranymi przez Google. Przy pomocy ustawień przeglądarki można dezaktywować zapisywanie plików cookies. Należy pamiętać jednak, że w takim wypadku funkcje strony nie są w pełni wykorzystywane. W razie braku zgody na wykorzystanie danych przez Google Analytics pobierz wtyczkę do przeglądarki, klikając tutaj.
 • Adobe Analytics i Omniture
  Adobe Analytics (Omniture) firmy Adobe Systems Software Ireland Ltd. („Adobe“) jest wykorzystywany do analiz i gromadzenia danych. Adobe Analytics gromadzi anonimowe dane, aby lepiej zrozumieć i analizować zachowania konsumenckie na stronach internetowych. Adobe wykorzystuje do tego pliki cookies i piksele śledzące, gromadzone na komputerze użytkownika. Informacje o zachowaniach konsumenckich są przekazywane na serwer Adobe i tam gromadzone. Te informacje - przekazywane jako anonimowa cząstka pozostałych informacji – nie są danymi osobowymi i wykorzystywane są jedynie do mierzenia trendów w zachowaniach konsumenckich na stronach internetowych. Ponieważ Adobe nie gromadzi żadnych danych osobowych, połączenie gromadzonych danych z danymi osobowymi nie jest możliwe.
  W razie braku zgody na wykorzystanie danych przez Adobe Analytics, kliknij tutaj.
 • Facebook
  Nasza strona wykorzystuje narzędzie komunikacyjne Website Custom Tool sieci społecznościowej Facebook. Podczas odwiedzin naszej strony nawiązywane jest bezpośrednie połączenie między Państwa przeglądarką a serwerami Facebooka. Facebook otrzymuje informacje, że odwiedziliście Państwo naszą stronę z danym adresem IP. Dzięki temu Facebook może przyporządkować Państwa wizytę do konta użytkownika. W ten sposób uzyskane informacje możemy wykorzystać do lepszego dostosowania reklam poprzez Facebook Ads. Więcej informacji dotyczących zbierania i wykorzystywania zebranych informacji przez Facebooka oraz Państwa praw z tym związanych i możliwości ochrony Państwa prywatności, znajdziecie na stronie Facebook pt. Zasady dotyczące danych, którą można zobaczyć, klikając tutaj. Jeśli nie chcecie Państwo korzystać z Facebook Custom Audiences, możecie z tego zrezygnować, wchodząc tutaj.

 

Optymalizacja strony internetowej
W trakcie korzystania z naszej strony internetowej informacje o Państwa zwyczajach internetowych są gromadzone i zapisywane w anonimowej formie dzięki technologii firmy Criteo SA. Nie są pozyskiwane ani zapisywane jednak żadne dane osobowe, a jedynie anonimowe informacje. Te dane zapisywane są na komputerze przy pomocy plików cookies. Criteo analizuje za pomocą specjalnego algorytmu Państwa zwyczaje dotyczące ruchu w sieci, dzięki czemu możliwe jest wyświetlanie spersonalizowanych ofert produktów podczas wizyt na innych stronach. W żadnym razie jednak dane te nie identyfikują Państwa jako użytkowników tych stron.
Służy to ulepszeniu naszej oferty. Inny sposób korzystania z tych danych, bądź też przekazywanie ich osobom trzecim, jes wykluczone. Mają Państwo prawo nie wyrazić zgody na analizę Państwa ruchu w internecie, klikając na ten link: Criteo.
Więcej informacji na temat technologii Criteo znajdziecie Państwo tutaj:Ochrona danych osobowych Criteo.

Ogłoszenia Google
Nasza strona wykorzystuje narzędzie Google Remarketing firmy Google służące do wyświetlania ogłoszeń w internecie. W trakcie odwiedzin na naszej stronie informacje o Państwa zwyczajach internetowych są gromadzone i zapisywane w anonimowej formie dzięki plikom cookies. Na bazie tych plików inni oferenci, w tym Google, wyświetlają reklamy w internecie. Możecie Państwo dezaktywować ten sposób korzystania z plików cookies, klikając na ten link: Google.
Więcej informacji na temat technologii Google znajdziecie Państwo tutaj Ochrona danych osobowych Google.

Wgląd w Państwa dane osobowe
W każdej chwili mają Państwo dostęp do swoich danych osobowych poprzez zalogowanie się loginem i hasłem na stronie „Mój naszezoo ”. Mają Państwo prawo do wglądu, zmiany i usunięcia tych danych. Jeśli zapomną Państwo swoje hasło, należy skorzystać ze specjalnej opcji przypominania hasła. Na stronie „Mój naszezoo ” znaleźć można następujący link: „Nie pamiętam hasła“. Prosimy wprowadzić swój adres e-mail, z którego korzystają Państwo na naszej stronie i odesłać formularz. Na podany adres odeślemy Państwu hasło zastępcze. Ten sposób weryfikacji jest pozbawiony ryzyka - nawet w przypadku gdy ktoś niepowołany próbuje uzyskać dostęp do Państwa danych - ponieważ hasło zastępcze wysyłane jest na adres mailowy, do którego dostęp mają tylko Państwo.

Prawo do informacji
Mają Państwo prawo do uzyskania nieodpłatnej pisemnej informacji dotyczącej Państwa danych osobowych zapisanych w bazie firmy naszezoo . Po udzieleniu Państwu informacji możemy niezwłocznie wprowadzić niezbędne poprawki, blokady lub też usunąć Państwa dane, o ile jest to zgodne z obowiązującym prawem. W razie pytań dotyczących ochrony danych osobowych, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Ochrona danych w firmie
naszezoo przestrzega wszelkich ustawowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych, a także wewnętrznych przepisów w tej kwestii. naszezoo zatrudnia osobę odpowiedzialną za ochronę danych osobowych.

Wszyscy pracownicy firmy zobowiązali się pisemnie do przestrzegania przepisów i wytycznych związanych z ochroną danych osobowych i ich bezpieczeństwa, jak również ochrony tajemnicy danych osobowych. Oprócz tego pracownicy firmy są regularnie szkoleni w tym zakresie.

Kontakt
Sklep zoologiczny
"Nasze ZOO"

czynny:
pn-pt: 1000- 1800
sb: 1000- 1500

tel. 12 642 16 99

e-mail: sklep@naszezoo.com.pl Salon Pielęgnacji Zwierząt
NaszeZOO Studio PSIE ATELIER
Os. Kolorowe 11A
31-940 Kraków

tel. 884 779 131
Umów się ON-LINE

czynny:
pn-pt: 10:00- 18:00
sb:
10:00- 15:00


NaszeZOO na Instagram


Instagram

#naszezookrakow
#naszezoocompl
NaszeZOO na Facebooku
Akceptuję
Akceptuję politykę cookies, a przez to gromadzenie i wykorzystywanie danych o zachowaniach konsumenckich. Wyrażam również zgodę na zachowanie plików cookies po zakończeniu sesji oraz na ich przywrócenie w czasie kolejnej wizyty w sklepie. Zgoda na wykorzystanie plików cookies może zostać odwołana ze skutkiem na przyszłość, poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.